Ohlédnutí 2014

Gorge de la Jontevíce...
Utemovaný tranzit = jedeme v osmi lidech a je tam všechnó
 
Výcuc 2014více...
Řítit se časem ???
Nebo se zastavit a čas nechat jít....
Místa a čas, který se zastavil...
Steinplatte 1869m
Labák, Schmilka
 
Vše má svůj časvíce...
Čas s dětmi, vnoučaty. Každý ví své. Dělám co chci a vnučka je mi darem. Děkuji všemi směry, že s ní mohu...... (zážitková babi Iva)
 
My jsme se neflákalivíce...
Mohlo by se zdát, že Klíšťata už nelezou. Opak je pravdou. Lezou, dokonce i fotí, ale psát se jim , jak vidno, moc nechce. Tak se koukejte pochlapit a něco sem dát, holomci.

Tady je lehké shrnutí letošní sezóny, která ovšem zdaleka nekončí.
 
Jickovická 24více...
V sobotu se uskutečnil již 12. ročník tradičního lezeckého závodu dvojic v Jickovicích. Celkem se sešlo 18 dvojic: 10 pánských, 5 smíšených, 2 dámské a jedna veteránská. Dorazili každoroční účastníci i téměř zapomenutí borci z minulých let. Atmosféra byla rozvolněná - pivko po ránu a ze startu už nikdo nevybíhá ke skalám. Ale po dvou třech cestách nabírají závodníci na drajvu a skutečně se pokouší o velké výkony.
 
Božský Kalymnosvíce...
Božský Kalymnos
04.04.2014 – 14.04.2014


Verča, Tom Peky, Meši, Jirka, Markét, Saša + v tento čas jediné Klíště v Řecku, Iva
 
Geyikbayirivíce...
Lezení v Turecku bylo plánováno s dlouhým předstihem, také kvůli nutnému trénování na stěně, abychom získali potřebnou sílu, vytrvalost a naše schopnosti dohnali nové sedmičkové lezečky (v mém případě, u Peti lze hovořit o lezečkách téměř devítkových). Přeci jen každý trénoval dle svých možností.

Nakonec jsme 26. února vyrazili jakožto osmičlenná výprava směr Antalya.