Ohlédnutí 2011

Duševní a pooperační rehabilitace na Hofpürglhüttevíce...
Duševní a pooperační rehabilitace na Hofpürglhütte
3.-4.9. + 1.-2.10.2011


Däumling 2324m – Ostkante 6- = Bob, Martin
Eisgrubenturm 2110m – Emmental 6-= Olina, Vašík, Kačka, Kája, Iva
Kletterngarten = Lenka, Terka, Kačka, Vašík, Martin, Bob, Kája, Iva
Biergarten = jeden za všechny ááá………………
 
Svatba Marty a Gogouškavíce...
Přátelé, kamarádi,
tady si postahujte pár momentů z vydařené společenské akce, tedy Gogouškova a Marty vstupu do Nové Dimenze.
Heslo je: svatba
 
Steinwaldvíce...
Po ze mi se kutálí prázdné láhve a plechovky od piva. Rozvoz je ukončen. Poslední člen výpravy se v dobrém rozmaru za lezeckým dnem vydal na cestu domů. Cesta zpět byla jak jinak než veselá. Sotva jsme přejeli hranice, vzali jsme první pumpu útokem. Cestu zpět Německem mnozí z nás prospali. No, berme to jako přípravu na tu cestu Českem.
 
Zápisník - Výpad na Roviště III.více...
A nebyly to Hafty. Poslední týden zažívám euforii z dob minulých. Obvolat pár lidiček a vyrážíme. Zajoch nezklamal a k mé radosti se přidali i Honza s Ivou. Další výpad na Roviště byl s plnou parádou a za hicu, jak cip. Tak hledáme stín a na doporučení slézáme po žebříku do Žebříku. Je tu stín a příjemný klid. Všichni jsme si dali zdejší klasiku Mr. Beer. Po dvou cestách to Honza už nevydržel a přemýšlí, jak přebrodit ledovou řeku nejkratší cestou na Hřbitovní stěnu. A stejně šel pěšky vrchem :).

Končíme v oblastech El Krakonoš, kde se objevil i ztracený pár Vaněčků. Pak Hřibotvní stěna a nakonec Emanovy Zahrádky. Iva končí v řece :) osvěžující koupelí.
 
Zápisník - Výpad na Roviště II.více...
Venca zatoužil po Kamýku, tak frrrr na Roviště. Parkoviště už po ránu mírně přeplněné a o to jsme byli překvapenější, že to na skalách nevypadalo ani zdaleka stejně. Dohodli jsme se na oblasti Highlander. Rozlez, nebyl na zrovna pěkných cestách a navíc se tu nějak houfovaly včely. Venca bouchal všechno za mnou a já nestačil zvedat obtížnost. Příjemně mě naladil na cestu Highlander a tak jsem ji zkusil. Rada o bočních chytech dobrá, ale výdrž prostě není :). Odnesl jsem si spálené záda a motivaci na příště. Další oblast na Rovišti bude asi o Haftech.
 
Zápisník - Výpad na Roviště I.více...
Kdo by to neznal. Pocit radosti, těšit se na lezení. Tak ten jsem po dlouhé době měl, když Zajoch nastoupil konečně do auta a hurá na Roviště. Po 16 hodině nastupujeme do první cesty, v podstatě se oba zase seznamujeme se skalou po dlouhé době absence ve zdejší oblasti. Nepamatoval jsem si skoro žádnou cestu a o to více jsem si to užil, jako bych to lezl poprvé :). Rorejs se nechal slyšet, že dorazí kapku později. Pronásledován Petrou a Kristýnou nastupuje do první cesty 19:30 a druhou dolézá skoro za tmy :). Nakonec jsme to zakončili ve zdejší kempové hospodě za zvuku kytar a pěkného zpěvu.
 
Lezení ve Valle de’ll Orcovíce...
Recept na lezecko turisticko alko zájezd do Valle de’ll Orco? Jednoduchý. To se vezmou všechny potřebný ingredience – Roman, Blanka, Lenka Iva Honza, Káťa, Adam Ondra, Horst a friends, odvolá se Joskin – smíchá se to dohromady, rozhodí do dvou autoposádek a pošle na týden do Itálie. A zhruba takovýhle koláče se z toho nechají upéct…
 
První cestavíce...
 
Kdeže se nalézá tento kroužek? He... (Hádanka)více...
Kdeže se nalézá tento kroužek? He...

Oblast=pivo,
věž či stěna 2 piva,
cesta=pochvala u piva.

Ceny předá pokladník Margita.
Savana Jan
 
Stavba lezeckého centra - únor 2011více...