Poslední šoty z akcí

HOLE VYSUNOUTvíce...
Uplynul týden a my se opět rozhodovali, kam vyrazit za dobrodružstvím. Po krátké čtvrteční poradě je rozhodnuto. Tentokrát to bude o něco vzdálenější kout naší dobré Šumavy. Původní cíl našeho smělého plánování byla Smrčina. Avšak v průběhu dění celé expedice došlo ke změně. Ale to už předbíhám ….
 
Blitzwatsche - blesková fackavíce...
...je dle mě, Rommela a páru dějinně nepodstatných figurek libá pro duši,zdřevěnělé oudy a zkvašené endorfiny.
Proto...

Směr Sreiner!
 
Dachstein na rychlovkuvíce...
Dohodnuto ve čtvrtek v hospodě, předpověď na sobotu perfektní, neděle s otazníkem. Vydrží tlaková výše, nevydrží ? Start v sobotu ve 3 ráno.
 
Bruslení z Protivína do Pískuvíce...
Protože je venku krásný mráz a bylo by škoda nevyužít zamrzlých řek, vydala se skupina "profesionálních" bruslařů Honza, Míla, Margita, Roman (2) a Blanka, Roman (pozn.: je tu přeromanováno, je potřeba s tím něco udělat...) na ledovou pouť po řece Blanici z Protivína, přes Putim a dále po řece Otavě do Písku. Cesta vlakem do Protivína zakončena pivem Platan 21° nás náležitě nakopla a než jsme se nadáli stojíme na břehu řeky Blanice.
 
Skialp na Roklanvíce...
15.1.2006 - IVA,MÍRA,PETR HOLUB,VENCA,HONZA NOVÁK,HONZA CIMICKÝ,ŠAMAN A RADEK.
 
Chateaudouble 2005více...
Jak už se většina nápadů u nás rodí, sedíme si takhle jednoho krásného čtvrtečního večera v hospůdce, kde najednou zaznělo Francie, zaznělo Chateaudouble, a pak již nic nebránilo tomu že pár ostříhaných lezců spolu s jednou perlou, 10. září 2005 vyráží brzo ráno na, v tu dobu námi ještě netušící, úžasnou lezeckou akci.
 

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>