Poslední šoty z akcí

LETOS NAPOSLED ???více...
Plán: rychlý výpad na Kaitr a lezba v triku.

Realita: Kaitr klapnul, ale na triko to nebylo. Teplota 0°, vítr ledový a silný, jinak azuro.

Tohoto zájezdu se zúčastnilo 9 osobolezců, avšak jejich jména jsou přísně tajná. Vylezeno bylo pár pěkných cest, krom nás se tu objevilo jen několik německých turistů. Ještě dlouho po nich se nesl drsným šumavským hvozdem omamný odér jejich parfémů (G.Sabattini, H.Boss….).
Nás však nerozhodili – jelikož jsme ošleháni větry (i vlastními), dál jsme zkoušeli odolnost našich oblečků vyrobených z …….texových materiálů. Slunce se začalo pomalu sklánět k obzoru a tak byl čas vyrazit směr Divišov.
Jaké překvapení bylo potkat v Divišově Sígu s Radkem Jarošem. Škoda, že jsme museli domů ke svým opuštěným rodinám. Vypadalo to na pěkné povídání o různých chorobách až do samého rána, při jedné či dvou sklenkách nějakého moku. Třeba příště?!?
 
Polínko + Konstantinkyvíce...
27.10.2006

Honza, Luky, Peťa, Ivča, já
Předpověď praví, že pak už bude pozdě. Berem si dovču, nebo jsme pracovně nezvěstní.
 
STEYRvíce...
21.-22.10.2006Honza, Vašík, Raďas, Ivuška
21.10.

Vyrážíme v 6h. Přes Šumavu se prokousáváme hustou melhou. Později se vyhupuje slunce. Na místě jsme kolem 9h. Kolem nás metaj hnůj, vítá nás háfa, číča, ale my raději mizíme, abychom nebyli pohnojeni a rozmetáni. Po chvíli chůze se před námi vylouplo nádherné údolí s 200m skalními stěnami. Honza, pochodující knihovna na nás vychrlí několik doporučujících cest.
 
Totes Gebirgevíce...
Grosser Priel 2515m

Kressemberg 2004m

28. 9. -1. 10. 2006

Máme to v plánu asi měsíc. Nevyšly mi dvě akce a teď prásk, Roman nedostane na pátek dovolenou. Třísk, Vašík taky ne. Zklamání mnou prosakuje. Honzík mi doporučuje hormonální léčbu v cukrárně.
Domlouvám si: „Nech to plynout fňukale“.

Áááá přecí jedééém. Já, Raďas, Míla a bratrstvo Gogoušků Ondra s Adamem.
28. 9.


Vyrážíme v 6h. z Písku. Cesta probíhá v pohodě při pochrupování posádky. Parkujeme za Hinterstodrem kolem půl desátý.
 
Francie – lezecky i postlezeckyvíce...
Jedna ProvanceDívám se přes lístečky věkovitého olivovníku

na hvězdy subtropického nebe,

jižním opojením se houpám po vinici

s polibkem vonícím černým rybízem

a pod St. Jeannet kočka dojídá pizzu

s příslibem bílých stěn v hlubokém údolí

halených oparem květů a voňavek

dotáhnu lano a povolím tíži

a pak se ztrácíme v kavárnách

zamželých rozmarných uliček

prší moře si uléhá do mraků
IX/06 Zdeněk Kučera
 
Hlohlentálvíce...
Jojo...a je to tady. Zpátky z výletu, trocha času než začne škola..-tak kam?? V horách hnus hnus, takže je to jasný! V pondělí ráno vyjeli jsme ve složení Drogouš, Bartoška, Lukáš a Horst naší našlápnutou károu směr Hlohlentál.
V Hlohlentálu bylo hnusně jako všude, přesto jsme po příjezdu, pokoupi průvodce, pomalý svačince a poněkolika pivíčcích vyrazili lézt. Lukáš s Horstem si na rozlez dali ňákou osm-, my něco vedle. Pohoda, roky nelezeš, leze to samo.
 
Bič a pryč!více...
Stěny, stěnky, spáry, trhliny, sokolíci i rajbáky... Tisá prostě nikdy nezklame. Plánovaného vrcholu sezóny bylo dosaženo Romanovým majstrštykem v Biči.
 
MEZINÁRODNÍ HOROLEZECKÝ FILMOVÝ FESTIVALvíce...

24.8.06-27.8.06Místo konání: Teplice nad MetujíÚčastníci:
Blanka

Roman alias Romario
 
Trojčlenka rozkoševíce...
To sou tady furt samý horny ...matrhorn...nádlhorn... ...takže je potřeba buchnout sem nějakej "truc-článek", aby ti, co zůstávají v malých skromných českých poměrech, nebyli zapomenuti.
 
Vysněná hrana - Rychlý výpad do Gosauvíce...
Jako zodpovědní podnikatelé a zaměstnanci vyrážíme na víkendové lezení do Alp v pátek po pracovní době. Na Hofpuergelhutte 1705m máme rezervováno 12 míst na Winterraumu. Hlemýždím tempem se blížíme k Budějovicům, ještě pomaleji jimi projíždíme, ale až na dálnici před Linzem nám cesta začne ubíhat rychleji. Míjíme Salzburg a za Bischofshofen sjíždíme z dálnice. O jeden sjezd dříve, takže chvilku tápeme. Nakonec vjíždíme do Filzmoos právě, když končí konzumace rožněných volů, šraml hraje poslední kus a dámy, některé v kožiších a pánové v krojovaných sakách a kloboucích, se zvolna rozcházejí.
 

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>