STEYR

21.-22.10.2006Honza, Vašík, Raďas, Ivuška

21.10.

Vyrážíme v 6h. Přes Šumavu se prokousáváme hustou melhou. Později se vyhupuje slunce. Na místě jsme kolem 9h. Kolem nás metaj hnůj, vítá nás háfa, číča, ale my raději mizíme, abychom nebyli pohnojeni a rozmetáni. Po chvíli chůze se před námi vylouplo nádherné údolí s 200m skalními stěnami. Honza, pochodující knihovna na nás vychrlí několik doporučujících cest.


Nixloch

Vašík s Honzou mají nataženo vedle nás.

Honza, převtělen v ještěrku v PROSIT NEUJAHR 7-

Vašíkova soustředěnost.

Podzimní opiát.

Raďas v JOLLY JOKER za 6

Máme nalezeno. Byl to mimořádně v tuto dobu krásnej den, což dokazují i odhalená těla. S podivem se na mě čeká. Vymkla jsem si při pádu kotník, tak mi elegance trochu pokulhává.Hned jsem to stahla a následná péče mě zachraňuje od neschopnosti.


Pohoda mladých Rakušanů u Sonnleitnera

Po zeleninové lehké večeři a pivíčku lehce přejíždíme do prázdného dětského tábora pod přístřešek. Počítám, že v noci budu jektat zubama, ale néé. Je teplo, hvězdy, měsíc. To nebyl den, ale měsíc dojmů. Honzovi půjčuji kulíška, aby měl knihovnu v teple.22.10.


Tomu říkám ráno

Nebudí nás žádná ječící technika, ale sluníčko. Mlčíme, zíráme na kouzlo přírody. I snídaně na verandě má své grády. Přejíždíme zpět k Sonnleitnerovi a kousek od parkoviště jdeme na Riesenbergwand. Něco polezem. Je to docela vochmataný. Balíme a jdeme si udělat dobře v břiše. Kuchyně na parkovišti nám nedělá problémy.


Chutná všem

Ještě velké Ó krásnému kostelu

Rozloučení s krajinou

Odjíždíme. Honza přijímá roli hudebního producenta. Soulad hudby a krajiny nás ohromuje.Foto: Raďas, Honza

Článek: Zase duševní opilec Ivuška

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>