Tradiční závody v Jickovicích, opět povedené

V pátek před akcí déšť, les je nacucanej, na skály raději ani nešahám, abych nepropadala panice. Sobotní ráno nevypadá o nic líp. Mrholí, chvilku dokonce leje, nad Pískem sedí neprůstupná mlha. Místní lezci propadají skepsi. Ale Pražáci a ostatní přespolní se nenechali zastrašit, a tak je na startu celkem 14 lezeckých dvojic. Nálada dobrá, odhodlání veliké.


Fotečka pro sponzory

Oproti minulým ročníkům se ze startu nevybíhá, ona ta šedá deka nad námi taky neslibuje nic moc. Písečtí nakonec vyměkli a dorazili taky, takže nakonec je celkem 18 závodících dvojiček.


V hospodě už se na nás těší

Nezávodím, celý den se vyhřívám doma u knihy a do Jickovic se vracím až odpo. Lezení samozřejmě pro jistotu s sebou, protože dámy jsou pouze jedny, růžové, sladěné. Tudíž by stačilo zdolat Přednostenskou zahrádku a byly bysme na bedně. V půl páté začíná pršet vydatněji, hra houstne, takže tím to počasí rozhodlo za nás. Bedna nebude


Na skalách je zdá se mokro, ale nálada pořád dobrá

Většina závodníků to nehrotí, přeci jen fronta na smažák bude veliká, takže není na co čekat

Lezcům za deště komicky pleskají ruce v dolezových rajbasech

Večer se všichni ve zdraví vrací do hospody, poctivě počítají cesty, perou se o řízky, guláše, piva, jen tři dvojičky to hrotí o trochu dýl než ostatní. To jsou ty první tři místa, takže pro někoho to i za deště smysl má.


Vyhlášení výsledků proběhlo, dary byly rozdány a teď už ta nejzásadnější věc - večerní veselice

Kapela OSA killers

Nálada dobrá

A když se chlapi začnou na parketě svlíkat, dá se to prohlásit za úspěšnou akci

Došlo samozřejmě i na tradiční zábavičky - pití panáka ze shybu, oblézání lišty v chodbě, skákání ze stolů,...

Dost jsme se bavili, a kdo si nepamatuje, co mu Káťa večír valila do hlavy, tak vězte, že 5.11. bude další akce v Jickovicích - oslava několikerých narozenin, a kdo chce ať přijede, budeme rádi

Děkuji všem, že zbaběle nevyměkli a dorazili, a lezli, a pařili. Kdyby Barták vydržel dýl, my bychom vydrželi dýl určitě. Po dlouhé době jsem v noci nezdrhla domů, v seníku plno novýho sena, krásně teplo. Ráno mě vzbudila hláška: "Ty krávo, to byl večírek", to si ovšem neberu osobně, to bylo jen tak do pléna. Takže akci oficiálně prohlašuji za úspěšnou.
A těším se na příští ročník, možná to zkusíme už v září, třeba bude i slunce na skalách.

Lenka

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>