Jickovická 24

V sobotu se uskutečnil již 12. ročník tradičního lezeckého závodu dvojic v Jickovicích. Celkem se sešlo 18 dvojic: 10 pánských, 5 smíšených, 2 dámské a jedna veteránská. Dorazili každoroční účastníci i téměř zapomenutí borci z minulých let. Atmosféra byla rozvolněná - pivko po ránu a ze startu už nikdo nevybíhá ke skalám. Ale po dvou třech cestách nabírají závodníci na drajvu a skutečně se pokouší o velké výkony.


Těsně před startem

Slunce se ukázalo jen občas, ale bylo sucho a přilnavost velmi dobrá

Odpoledne se stupeň aktivity zvyšoval, mezi svačinkami se začalo skutečně závodit

Večer jsme spočetli výsledky: 1. místo Gogo a Nedori - 498 bodů (ovšem před pěti lety zvítězili s 919 body), 2. místo Franta Rothbauer a Vojta Pražma - 416 bodů, 3. místo Hapina a Satan - 396 bodů (v kategorii smíšených dvojic první).

Následovalo rozdávání diplomů a přehrabování hodnotných cen od sponzorů. Tímto jim také děkujeme. Především našim dlouholetým podporovatelům - Direct Alpine a Panda Outdoor Písek. Pak už jsme se jen veselili za bravurní hudby, jež nám obstarala písecká kapela Inspiro. Díky. Netušila jsem, že se dá pařit na Pověste ho vějš...


Kapela Inspiro - abychom se v přítmí osmělili k tanci, neviděli ani na noty

Večerní radost úspěšných závodníků

Klasické noční debaty na chodbě

Díky Gogouškově elekrošce došlo i na tanec améb, všechno to znělo jako zvuky podmořského světa

Výrazový tanec

To jsme si zase užili světa...


Tímto děkuji všem lezcům, že dorazili, zalezli a zapařili. A taky všem z realizačního týmu za pomoc a psychickou podporu, i ty večerní paňáky a za rok se těším na další báječnou akcičku.

Lenka

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>