Ohlédnutí 2007

Krátké zpravodajství o Čertovcevíce...
Přeskobování Čertovky – pokus č. II.
V sobotu 13.1. se podařilo ozdobit oblast ČERTOVKA novým skalním piercingem. Bylo použito 18 nýtů od firmy (P….r), zapůjčení (funkční) centrály zařídil Romario, DÍKY!
Do vrtání děr a vhodné umístění nýtů se vrhnul Bóďa, konečné osazení a důkladné dotažení prováděli Roman a Luky. Vašon s Petrem H. se ujali zušlechtění okolních keřů a dřevin, také založili koutek s ohništěm. Zbylý účastníci (Katka, Lenka, Romario, Blanka + pes, Iva K.) čistili, fotili, podávali a zabezpečovali hladký průběh. Bylo shozeno i několik nebezpečně visících kamenů. Dokonce vzniklo i několik nových projektů, které čekají na prvopřelez. Vše bylo důkladně probráno v hostinci ŠUMAVA. Děkujeme všem zúčastněným a zase někdy na Šedomodré, nebo Na Sekyrce.
 
HOLEŠOVICE TROCHU JINAKvíce...
Je neděle 7. ledna. Počasí má k zimě dost daleko. Co si v takovém období mají počít horolezci? No přeci vyrazit na stěnu. A tak vyrážíme. V 8.00 vyjíždíme směr Praha, v plánu je navštívení lezeckého centra Holešovice. Vyjíždíme zbytečně brzy (osobní názor autora). Po krátkém občerstvení na benzíně pokračujeme v cestě. Časovou rezervu využíváme k okružní jízdě Prahou. Byli jsme až na Černém Mostě. Čas ukazuje 10 hodin, když parkujeme poblíž holešovické haly.
 
PŘESKOBOVÁNÍ ČERTOVKY POKUS č.I.více...
V sobotu mohlo býti vylepšeno lezení v oblasti Čertovka, avšak technika zklamala.
Nevadí, část první – hrubé vyčištění 4 cest se zdařilo. Počkáme třeba na další pokus.
 

<~1~2~3~4~5~>