HO Klíšťata Písek


Poslední šoty z akcí

Polínko + Konstantinkyvíce...
27.10.2006

Honza, Luky, Peťa, Ivča, já
Předpověď praví, že pak už bude pozdě. Berem si dovču, nebo jsme pracovně nezvěstní.
 
STEYRvíce...
21.-22.10.2006Honza, Vašík, Raďas, Ivuška
21.10.

Vyrážíme v 6h. Přes Šumavu se prokousáváme hustou melhou. Později se vyhupuje slunce. Na místě jsme kolem 9h. Kolem nás metaj hnůj, vítá nás háfa, číča, ale my raději mizíme, abychom nebyli pohnojeni a rozmetáni. Po chvíli chůze se před námi vylouplo nádherné údolí s 200m skalními stěnami. Honza, pochodující knihovna na nás vychrlí několik doporučujících cest.
 
Totes Gebirgevíce...
Grosser Priel 2515m

Kressemberg 2004m

28. 9. -1. 10. 2006

Máme to v plánu asi měsíc. Nevyšly mi dvě akce a teď prásk, Roman nedostane na pátek dovolenou. Třísk, Vašík taky ne. Zklamání mnou prosakuje. Honzík mi doporučuje hormonální léčbu v cukrárně.
Domlouvám si: „Nech to plynout fňukale“.

Áááá přecí jedééém. Já, Raďas, Míla a bratrstvo Gogoušků Ondra s Adamem.
28. 9.


Vyrážíme v 6h. z Písku. Cesta probíhá v pohodě při pochrupování posádky. Parkujeme za Hinterstodrem kolem půl desátý.
 
Francie – lezecky i postlezeckyvíce...
Jedna ProvanceDívám se přes lístečky věkovitého olivovníku

na hvězdy subtropického nebe,

jižním opojením se houpám po vinici

s polibkem vonícím černým rybízem

a pod St. Jeannet kočka dojídá pizzu

s příslibem bílých stěn v hlubokém údolí

halených oparem květů a voňavek

dotáhnu lano a povolím tíži

a pak se ztrácíme v kavárnách

zamželých rozmarných uliček

prší moře si uléhá do mraků
IX/06 Zdeněk Kučera
 
Hlohlentálvíce...
Jojo...a je to tady. Zpátky z výletu, trocha času než začne škola..-tak kam?? V horách hnus hnus, takže je to jasný! V pondělí ráno vyjeli jsme ve složení Drogouš, Bartoška, Lukáš a Horst naší našlápnutou károu směr Hlohlentál.
V Hlohlentálu bylo hnusně jako všude, přesto jsme po příjezdu, pokoupi průvodce, pomalý svačince a poněkolika pivíčcích vyrazili lézt. Lukáš s Horstem si na rozlez dali ňákou osm-, my něco vedle. Pohoda, roky nelezeš, leze to samo.
 
Bič a pryč!více...
Stěny, stěnky, spáry, trhliny, sokolíci i rajbáky... Tisá prostě nikdy nezklame. Plánovaného vrcholu sezóny bylo dosaženo Romanovým majstrštykem v Biči.
 
MEZINÁRODNÍ HOROLEZECKÝ FILMOVÝ FESTIVALvíce...

24.8.06-27.8.06Místo konání: Teplice nad MetujíÚčastníci:
Blanka

Roman alias Romario
 
Trojčlenka rozkoševíce...
To sou tady furt samý horny ...matrhorn...nádlhorn... ...takže je potřeba buchnout sem nějakej "truc-článek", aby ti, co zůstávají v malých skromných českých poměrech, nebyli zapomenuti.
 
Vysněná hrana - Rychlý výpad do Gosauvíce...
Jako zodpovědní podnikatelé a zaměstnanci vyrážíme na víkendové lezení do Alp v pátek po pracovní době. Na Hofpuergelhutte 1705m máme rezervováno 12 míst na Winterraumu. Hlemýždím tempem se blížíme k Budějovicům, ještě pomaleji jimi projíždíme, ale až na dálnici před Linzem nám cesta začne ubíhat rychleji. Míjíme Salzburg a za Bischofshofen sjíždíme z dálnice. O jeden sjezd dříve, takže chvilku tápeme. Nakonec vjíždíme do Filzmoos právě, když končí konzumace rožněných volů, šraml hraje poslední kus a dámy, některé v kožiších a pánové v krojovaných sakách a kloboucích, se zvolna rozcházejí.
 
Matterhorn?více...
Ne. Vše jináč.Jó, ti skalkaři, vytahnout je do hor je dřina. Uvažuji i o průvodci. Ááále přece jen Raďas, Vašík, Zdenda kývli. Jupíííííí. Někdo je připraven, já chtěla víc. Proto i kurz lezení v Tatrách, který jsem nazvala „Rambo 8“.

Vybrat termín pro Matterhorn nebylo lehké. Kluci museli nahlásit dovolenou dost předem. Jediné, co nám mohlo nahrát byl úplněk. Takže týden 5.-13.8.2006 jedem.


5.8.


Cervinie, 14 hodin autem, 1050km. Přijíždíme před 18h. do městečka. Matterhorn je krásně nasvícen sluncem, nasněžen čerstvým sněhem a vrchol samo v mracích. Na pohled nádhera, na výstup hrůza. Jdeme na I. a již na dveřích je cedule, že bivak je zavřený a výstup je zakázán. Od h. vůdce se dozvídáme, že je to nejméně na týden. Přejíždíme do kempu v Gressoney. Další plán byla Monte Rosa. Nu což, můžeme tam pobýt více dní.
 

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>