Ohlédnutí 2006

Tady je Krakonošovo!více...
Takže zase rok za námi a všichni, že pojedou na Yetici. Letos se mnou určitě počítej a se mnou taky. Takže jsem měl zpočátku dosti kapilární konečník, když mi Píca rezervoval tři malé pokojíky. Goráč a spodek dávno obsazené. Nakonec jsem byl rád, že se na poslední chvíli objevilo několik neavizovných zájemců , protože všichni ti, co nejvíc křičeli, že letos jako určitě, nakonec cukli. Počasí dokonalý průběh nadstandardní.
 
Ledy na Javoru a teplota nad 0°Cvíce...
I když to zdaleka nejsou první ledy letošní ledy na Javoru, přesto je tento článek první... :(
Hlásili teploty tání, my však bez otálení, vyrazili na ledy.Cesta byla v pohodě,

vyfrézovaná a po krátke nehodě škodovky 120,

byli jsme na místě pod ledy a v náladě.
Schutí se do toho dát,

berem zbraně a hurá jdem se bát,

první cestam druhá třetí,

mokří jsme tak ještě další.
Mezi tím i svačina,

jeden lok bo je slina.
Krásně jsme si zalezli,

tak za příště na ledy. 
Lezení na stěně v Holešovicíchvíce...
Protože to už naše třetí návštěva na této stěnce, možná bude dobré říci, proč tomu tak je. Lezení zde není jen takové stěnové, ale lze se tu vyřádit na cestách které se přibližují lezení venku. Ano, souhlasím, lezení v přírodě nelze nahradit a stěna se tomu nevyrovná, ale pokud si na této stěně najdete místa, kde se vykašlete na chyty a lezete jen a pouze s využitím struktury stěny, věřte, že si pěkně zalezete.
 
HOLE VYSUNOUTvíce...
Uplynul týden a my se opět rozhodovali, kam vyrazit za dobrodružstvím. Po krátké čtvrteční poradě je rozhodnuto. Tentokrát to bude o něco vzdálenější kout naší dobré Šumavy. Původní cíl našeho smělého plánování byla Smrčina. Avšak v průběhu dění celé expedice došlo ke změně. Ale to už předbíhám ….
 
Blitzwatsche - blesková fackavíce...
...je dle mě, Rommela a páru dějinně nepodstatných figurek libá pro duši,zdřevěnělé oudy a zkvašené endorfiny.
Proto...

Směr Sreiner!
 
Dachstein na rychlovkuvíce...
Dohodnuto ve čtvrtek v hospodě, předpověď na sobotu perfektní, neděle s otazníkem. Vydrží tlaková výše, nevydrží ? Start v sobotu ve 3 ráno.
 
Bruslení z Protivína do Pískuvíce...
Protože je venku krásný mráz a bylo by škoda nevyužít zamrzlých řek, vydala se skupina "profesionálních" bruslařů Honza, Míla, Margita, Roman (2) a Blanka, Roman (pozn.: je tu přeromanováno, je potřeba s tím něco udělat...) na ledovou pouť po řece Blanici z Protivína, přes Putim a dále po řece Otavě do Písku. Cesta vlakem do Protivína zakončena pivem Platan 21° nás náležitě nakopla a než jsme se nadáli stojíme na břehu řeky Blanice.
 
Skialp na Roklanvíce...
15.1.2006 - IVA,MÍRA,PETR HOLUB,VENCA,HONZA NOVÁK,HONZA CIMICKÝ,ŠAMAN A RADEK.
 

<~1~2~3~4~>