Armagedon vs. Steyr

Podle Mudr. Kučery přednosty Semilské ORL a uznávaného hvězdopravce, měl nasta v pátek ze 7.7. na 8.7. masivní posun zemských Ker (výměna Evropa-Afrika); nešťastná to konjunkce Jupiteru a Pluta. Proto jsme bleskově zaměnili Frankenjuru za Ennstal a zkrátili pobyt v očekávání nejhoršího.

Věštba se v podstatě časově i teplotně vyplnila; světadíly sic zůstaly stabilizovány na rozdíl od různorodé střevní flóry ba i fauny. Toto však bylo absolutně nepodstatné ve srovnání s vysokou sportovně-kulturně-společenskou tváří zájezdu.

V oblastech Riesenbergrwanel a Sauzahn bylo vylezeno asi 16 cest (viz výčet na konci článku), 3x 8 stupně (Roman)m 4x7, 6+, 6 vše svižným stylem.

Večer poté byla sklizeň úspěchů završena v rodinném podniku Klause Sonnleitnera chutnou místní Krmičkou + 5 Zipťery na hlavu (včetně řidiče) též svižně.

V rámci kulturní migrace myšlenek byl navázán čilý duševní kontakt s ženskými instruktorkami Steyrbergschule, s jejichž strany byla kladně kvitována košatá, bezbředná a nebojím se říci nenásilná konverzace. (Zvláště Fraufein Trude vynikala jiskrnou touhou povědění).


Trude

Poté již jen hvězdné nebe nad námi, vůně sena a kravinců, a touha zvonící stříbrnými větry.

Toť vše.

Finito – Berg Heil!


Sauzahn poránu - kykyryký

Na jedné ruce - heč

Roman, Zdeněk, Renča, a autor článku Honza.

Vylezené cesty:

Riesenbergerwand „Mittelere Wand“

Schorli B. (5+), Jawoi Boid (6)Riesenbergerwand „Utere Wand“

Baraka (6-), Kitana (6+), Herr Revierinspektor (7-), Jax (7-), NeinadreiBg (7+/8-), Lui Kang (7), Wirts Bros (6+)Riesenbergerwand „Obere Wand“

Prinzomania (8-), Vandale (6+)Sauzahn

Abkürzung (5b/6-), Ticket to Paradise (6b+/7/7+), No Panic (6b/7-/7), Im Biergarten ist's schöner ( 6a+/7-), X-Large (6a/6+), Lentia (6b / 7)

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>