Objev na Zábrdí

Ahoj!
Podávám zprávu o tom, co jsme objevili minulý víkend, když jsme se vydali lézt k Zábrdskýmu mlýnu. Věnováno Honzovi, protože mi uháněl, abych příspěvek vložil, a protože nám půjčil průvodce do Jury.
No a takhle Honza stoupal!


"Co vy melouni?"

A taky Horst lezl nebo se alespoň chystal lézt. No a vidíte tu mříž a to pletivo na obrázku? To tam dali chranáři, aby se nám nic nestalo při lezení ve stropě.


Horst se chystá splnit "missi" [POSLÁNÍ]

Jenomže pak to přišlo! Zahlédli jsme pravou ženu! Pěkná žena to byla a měla i pěknou káru.


Kráska a Horst. Sluší mu to.

Honza hodnotí situaci, hbitě navazuje hovor...

A celkově omrkává terén

A jak to dopadlo? Dobře. Ženu i s kamarádkou, kamarádky mužem a kamarádky dítětem jsme sbalili a odvezli na bíra do Netolic. Tak zas někdy někde na viděnnou!


"No a já se na to musel celou dobu dívat!"

P.S. - a ještě jedna poznámka na závěr: chtěl bych tímto znova otevřeně kritizovat hloupý a těžkopádný systém vkládání příspěvků na Klíšťata. Jsem si vědom toho, že tato kritika je plně subjektivní, ale za svým tvrzením si stojím! Pokaždé mi celá procedúra odrazuje sem cokoli vložit a dnes jsem se v tom opět utvrdil. Copak by to nešlo zařídit jinak? Například vkládat obrázky pomocí jednoduchých HTML tagů v rámci celého textu či njakýmkoli jiným způsobem? Současný systém považuji za tragédii. Text i s obrázky připravený za deset minut, vložený za hodinu, několikrát smazaný, spřeházený, atd. Vždyť jsem málem zešílel. Možná se jedná pouze o mou vlastní neschopnost a jsem ochoten se současnému systému podřídit, zajímaly by mě však názory ostatních. Díky, gogo

<~1~2~3~4~5~6~7~8~9~10~11~12~13~14~15~16~17~18~19~20~>